Strelecké kurzy

 

STRELECKÉ KURZY

STRELECKÝ KURZ PRE ZAČIATOČNÍKOV

Čerství držitelia zbrojných preukazov a začiatočníci, príležitostní strelci. Základy streľby so zameraním na základnú manipuláciu so zbraňou a zvládnutie základov streľby

STRELECKÝ ZDOKONAĽOVACÍ KURZ

Strelci, ktorí majú zvládnuté základné bezpečnostné pravidlá so zaobchádzaním so zbraňou, ovládajú rutinné strelecké zručnosti a majú záujem svoje strelecké zručnosti zdokonaliť a začať takticky rozmýšľať.

STRELECKÝ KURZ PRE POKROČILÝCH

Strelci ovládajúci prvky streľby zo základného a zdokonaľovacieho kurzu, ktorí sa chcú naučiť takticky myslieť, rýchlo strieľať na rôzne pohyblivé terče a využívať rôzne techniky streľby pri sťažených podmienkach streľby.

OBRANNÁ STREĽBA

Strelci, ktorí vedia strieľať ale nevedia ako sa brániť s palnou zbraňou pri reálnej nepriateľskej streľbe.

KURZ NA ZÍSKANIE ZBROJNÉHO PREUKAZU

Osoby, ktoré nemajú zbrojný preukaz a majú záujem o jeho získanie prípravou na skúšky na získanie zbrojného preukazu.

 

 

 

CIELE STRELECKÝCH KURZOV

Cieľom streleckých kurzov je čo najefektívnejšie odovzdanie dlhoročných streleckých skúseností inštruktorov streľby a ich praktické využitie na strelnici počas tréningov a v krízových životných situáciách vyžadujúcich použitie zbrane. Zákazník sa u nás naučí od základov bezpečnosti so zbraňou s postupným prechádzaním na  taktické myslenie až po najzložitejšie strelecké praktiky. Všetky nami ponúkané strelecké kurzy sú zamerané pre použitie palnej zbrane v civilných podmienkach. Pri ďalších úrovniach streleckých kurzov sa tieto zručnosti zdokonaľujú, sťažujú a zrýchľujú.

 

INŠTRUKTORI

 

Vysokú úroveň streleckých kurzov zabezpečuje dvojica bývalých policajtov s 30-ročnými skúsenosťami s výcvikom štátnych ozbrojených bezpečnostných zložiek a civilných zložiek.  Inštruktor streľby svoje strelecké skúseností získaval najmä ako inštruktor streľby a obrany polície, ktorý pôsobil na útvaroch MV SR. Dlhoročná prax na útvaroch MV SR, v IPSC streľbe a neustále zdokonaľovanie sa, sú zárukou toho, že na účastníka streleckého kurzu budú dozerať skutočne povolané osoby. Pod dohľadom našich inštruktorov už prešli stovky ľudí.

 

 

ČAS

Čas ako jedna z dôležitých veličín vplýva na kvalitu streleckých kurzov. Z časového hľadiska sú kurzy nastavené tak aby sa prispôsobili tempu jednotlivých strelcov a zároveň aby zvládli prebrať v plnom rozsahu naplánovanú látku kurzu. Natiahli sme čas streleckých kurzov na dvojnásobok. Prvý deň strelci získajú teoretické a praktické zručnosti a na druhý deň si svoje zručnosti zopakujú a odstránia pretrvávajúce nedostatky. Strelec tak bude mať dostatok času na optimálne zvládnutie streleckého kurzu. V prípade záujmu vieme realizovať aj jednodenný kurz s predĺženým časom.

 

CERTIFIKÁT

 
Ako jediná spoločnosť na Slovensku, firma EM-ER s.r.o. vydáva certifikáty jedine za splnenie troch podmienok: 100% účasť, úspešné zvládnutie celého streleckého kurzu a percentuálne zvládnutie záverečného preskúšania. Po ukončení streleckého kurzu sa strelec podrobí záverečnému preskúšaniu a po jeho úspešnom ukončení obdrží certifikát.

Zaujala Vás naša ponuka?

Máte otázky? Chcete sa bližšie informovať o našich službách alebo si vyžiadať cenovú ponuku? Napíšte nám a my Vám do 30 min. odpovieme.

Napíšte nám

Vyjadrenia našich zákazníkov

  • Spoločnosť EM-ER odporúčame viacerým obchodným partnerom a známym. Všetci sú s vašimi službami spokojní a neľutujú naše odporúčanie.
    R. Grexa , General Manager, súkromná spoločnosť
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4